Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531743

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahtude suurenemisega ootame oma kollektiivi aktiivse ja positiivse hoiakuga kolleege, kes ei karda füüsilist koormust ja on avatud uutele väljakutsetele. Kanditaatide tööülesanneteks on avatäidete koostamine, värvieelne puhastamine, montaaž, ladustamine, tööoperatsioonide raporteerimine ERP süsteemis.

Ootused kandidaadile

Kiired ja osavad käed;
Reaalne tahe ja motivatsioon teha füüsilist tööd oskuslikult ning kvaliteetselt;
Täpsus ja kohusetundlikkus tööde tegemisel;
Kasuks tuleb metallitööga kokkupuude.

Ettevõte pakub

Eneseteostust ja arenemisvõimalust;
töökeskkonda äsja valminud uues tootmishoones;
professionaalseid ja abivalmis kolleege;
tasu kindla tunnitasu ja preemiamäärade alusel;
väljaõpet kohapeal;
korralikke töövahendeid, tööriietust ja jalanõusid.

Tööpakkumise number
#531743

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2018
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2018

Doordec OÜ on Tartus tegutsev ja kiiresti arenev terasest avatäiteid tootev ettevõte. Ettevõte tegutseb 2017 aastal valminud ja uuendatud tootmisseadmetega sisustatud tootmishoones. Tehases töötab kokku pea 50 inimest, kes on vajaliku väljaõppe saanud kohapeal või läbinud ettevõtte poolt organiseeritud koolitused. Peamisteks väljaõpetajateks kohapeal on pühendunud ja nooruslikud kaaskolleegid.

Vaata rohkem