Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #778257

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma Tartu tehase meeskonnaga liituma

TOOTMISTÖÖTAJAT

 kelle peamiseks tööülesandeks on kvaliteetsete klaastoodete valmistamine.

Ootused kandidaadile

  • oled kohusetundlik, positiivne, täpne, korrektne ja hea meeskonnatöötaja

  • soovid õppida ja areneda

  • Sulle sobib vahetustega töö, mh öövahetused

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja püsivat töösuhet rahvusvahelises ettevõttes

  • põhjalikku väljaõpet spetsialistide juhendamisel

  • arenguvõimalusi

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • häid töötingimusi ja tööriideid

  • spordi- ja tervisetoetusi ning ühisüritusi

  • kollektiivpuhkust suvel ja lisapuhkust jõulude ajal

  • muid ettevõttes kehtivaid soodustusi

Tööpakkumise number
#778257

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1190 - 2200 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. mai 2022
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem