Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304225

Tootmistööline

Firma nimi peidetud
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriteks on tootmisettevõtted Tartumaal. Pakume tootmistööd nii meestele, kui naistele.
Liinitöö, staabeldamine, järkamine ja pakkimine puiduettevõttes.
Koostetöö (plast - metall) ja pakkimine.

Nõudmised kandidaadile

* eelnev tootmistöö kogemus
* täpsus, kohusetunne ja soov õppida uut
* valmisolek töötada vahetustes (nädal hommikul, teine nädal õhtul)

* intensiivset tööd 3-4-ks kuuks, tublidele ka püsitöö võimalus
* toetavat meeskonda ja väljaõpet
* kindlat tunnipalka
* transporti Tartus tööle ja tagasi

Tööpakkumise number
#304225

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö
Brutopalk: 2.6 - 3.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
17. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem