Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93616

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Looduslikke ehitus- ja viimistlusmaterjale tootev tehas otsib oma töötajaskonda kuldsete käte ja lahtise peaga töötajaid. Toodame savikrohvi, murukatusesegu, kergsavi seinasegu jne.

Ootused kandidaadile

analüüsivõime
ausus
eesti keele valdamine
entusiastlikkus
õppimisvalmidus

Ettevõte pakub

arenguvõimalusi
edasipüüdlikku meeskonda
laia tööpõldu
tulemuspalka

Lisainfo

Tootmishoone asub Nõos Tartumaal.

Tööpakkumise number
#93616

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 43 - 58 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2007

Looduslike ehitus- ja viimistlusmaterjalide tootmise ning müügiga tegelev ettevõte

Vaata rohkem