Tootmistööline
Tööpakkumise number #700705

Töö kirjeldus

  • Tööülesandeks on tootmismasinate taga töötamine vastavalt etteantud juhistele.

  • Kvaliteetse toodangu tagamine vastavalt etteantud tootmisplaanile.

  • Valmistoodete koostamine ja pakkimine.

Ootused kandidaadile

  • Positiivne hoiak

  • Aktiivne ja aus oma töös

  • Orienteeritud tulemusele

  • Eelnev kogemus metallitööstuses pole nõutud

Ettevõte pakub

  • Vajadusel väljaõpet kohapeal

  • Konkurentsivõimelist tunnipalka

  • Tööks vajalikke vahendeid ning tööriietust

  • Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi

  • Vahetustega töögraafikut

Tööpakkumise number
#700705