Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636285

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tootmisliinilt tulevate liistude vastuvõtmine ja vajadusel kleepsutamine
* toodangu kvaliteedi jälgimine
* valmistoodangu pakendamine
* Töö iseloomust tulenevate jooksvate ülesannete täitmine
* Sobivusel on võimalik õppida seadme operaatoriks.

Ootused kandidaadile

* Korrektsus, täpsus ja kohusetunne
* Rutiinitaluvus
* Oskus töötada meeskonnas
* Valmisoleks vahetustega tööks (E-R)

Ettevõte pakub

* Väljaõpet kohapeal
* Sõbralikku kollektiivi
* Ühisüritusi ja kaasaegset töökeskkonda
* Transporti tehasesse ettevõtte poolt (Tartust Kambjasse ja tagasi) või kütuse kompensatsiooni oma autoga käimisel.

Tööpakkumise number
#636285

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2020

Liistuvabrik OÜ on Eesti Höövelliistu gruppi kuuluv 130 töötajaga puidutöötlemisettevõte. Meie peamiseks tegevusalaks on okaspuu puidust liistude tootmine ja värvimine.

Vaata rohkem