Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219028

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötamine erinevate puidutöötlemisseadmete ja käsitööriistadega, valmistoodangu komplekteerimine ja pakendamine ning muu tootmisprotsesse toetav tegevus

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on kiire, täpne ja valmis koostööks. Kasuks tuleb eelnev puidutöö kogemus.

Korralikku töötasu, tasuta bussitransporti, lõunaks sööja sööki

Tööpakkumise number
#219028

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2011

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv tootmisettevõte, kelle põhitegevuseks on freesprussist aia- ja suvemajade ning liimpuittoodete tootmine. Ettevõtte käibest moodustab 97% eksport, peamiselt Saksamaale, Inglismaale, Prantsusmaale ja Itaaliasse. Asume Tartumaal, Kavastus. Meil töötab 215 inimest.

Vaata rohkem