Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315428

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lihatoodete ettevalmistamine tootmisprotsessiks,
toodete pakendamine, kaalumine ning komplekteerimine.

Ootused kandidaadile

  • Kutse- või keskharidus
  • Hea tervislik seisund (sh. kehtiv tervisetõend)
  • Valmidust tööks seadmete ja masinatega
  • Aktiivsus ja kiirus
  • Täpsus ja korrektsus ülesannete täitmisel
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

  • Ametialast väljaõpet spetsialistide juhendamisel
  • Töötulemustest sõltuvat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegset töökeskkonda ja - vahendeid, toredat meeskonda
  • Koolitusi ja arenguvõimalusi
  • Ettevõttepoolset transporti
  • Ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Töö kahes vahetuses (hommikune ja õhtune): 06:00-14:30; 14:30-23:00
Töö sobib nii naiste- kui ka meesterahvale.

Tööpakkumise number
#315428

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. august 2013
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2013

AS Nõo Lihatööstus kuulub Eesti suuremate toiduainetööstusettevõtete hulka ning baseerub täielikult Eesti erakapitalil. Ettevõtte tooteportfelli kuulub üle 300 erineva toote, mis on mõeldud nii koduturule, kui ka ekspordiks Baltikumi, Soome ja Venemaale. AS Nõo Lihatööstuse kaubamärk Nõo Lihavürst osutab kvaliteetsele ja tervislikule toodangule, mis on saavutatud eelistatult eestimaise ja tänapäevase tehnoloogia kasutamisega.

Vaata rohkem