Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #786071

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Trustek Eesti OÜ on Eesti suurim kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb puidust ogaplaatkatusefermide tootmisega Baltikumi ja Skandinaavia turule.

Töö kirjeldus

Puidust katusefermide tootmine ja muud toetavad tegevused tootmise käigus.

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda hakkajat ja teotahtelist inimest. Kandidaadil peaks olema hea loogiline mõtlemine ja hea füüsis.

Ettevõte pakub

- Väljaõpet kohapeal

- Kindlat sissetulekut

- Spordikompensatsiooni

- Kaasaegseid töötingimusi

- Kuulumist toetavasse meeskonda

Lisainfo

Töö asukoht Rae

Tööpakkumise number
#786071