Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235903

Tööpakkumise number

235903

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja Sunorek AS otsib seoses tellimuste mahu kasvuga oma meeskonda tootmistöölisi, kelle tööülesanneteks on ruloo- ja ribakardinate valmistamine, komplekteerimine ning pakkimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, kiire ja täpne ning korrektne oma töös. Kasuks tuleb töökogemus tootmise valdkonnas ning õmblusoskus. Vajalik füüsiline vastupidavus ja väga hea eesti keele oskus.

Pakume väljaõpet, tulemuspalka ning toredat ja töökat meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2011
Kuulutus sisestati:
10. august 2011

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ja liuguksi, Structo kaubamärgi all siseuksi, seinapaneele ja moodulvaheseinu. AS-i Sunorek käive 2010. aastal oli 9,3 miljonit € ning ettevõttes töötab ligi 200 inimest.