Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95748

Tööpakkumise number

95748

Töö kirjeldus

Toonerikassettide täitmine ja renoveerimine;
Toonerikassettide markeerimine ja pakendamine;
Toonerikassettide vigade diagnoosimine

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab täpsust, hoolikust ning käteosavust, kuid töövõtted on suhteliselt kiiresti omandatavad.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas;
Kindlat töökohta;
Põhjalikku väljaõpet töövaldkonnas;
Oskustele ja tööle vastavat töötasu (põhipalk+tulemustasu)
Karjäärivõimalust;
Noort, rõõmsameelset ja saavutustele orienteeritud meeskonda;
Osalemist regulaarsetel suve- ja talvepäevadel ning teistel firmaüritustel

Lisainfo

Kasuks tuleb elementaarne arvutioskus ning algtasemel inglise keele valdamine

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. märts 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007

Rapo AS on nüüdseks juba 15 aastat tegutsenud kontoritehnika müügi-, hooldus- ja remondiettevõte. Pakume kõiki kontorilahendusteks vajalikke teenuseid ja tooteid alates seadmete ning süsteemide hooldamisest lõpetades kulumaterjalide tarnimisega. Tähtsamad esindatavad kaubamärgid: Kyocera, HP, Samsung, Epson, Canon.

Rapo tegeleb ka laserprinterite kassettide täitmise ja taastamisega, olles selles valdkonnas Eesti juhtiv ettevõte. Tootmise pideva kasvu tõttu vajame täiendavaid töötajaid kassettide taastamiseks, nende kontrollimiseks ja pakendamiseks.