Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519560

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 19. veebruar 2018
Kuulutus aegub:20. märts 2018

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on trükkimise ja järeltöötlemise abioperatsioonide teostamine. Pooltoodangu asetamine tootmisliinile ja toodangu liinilt maha võtmine ning alustele paigutamine

Ootused kandidaadile

hea rutiini - ja pingetaluvus;
täpsus ja kohusteundlikkus;
füüsiline vastupidavus
positiivne ellusuhtumine ja sõbralikkus

Ettevõte pakub

vahetustega töö (päevased ja öised vahetused)
töötulemustest sõltuvat palka
Täiendavat tasulist lisapuhkust 7 kalendripäeva
ausaid töösuhteid
sõbralikku kollektiivi
nüüdisaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#519560

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. märts 2018
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2018

AS Printall trükikoda kuulub Ekspress Gruppi. Ekspress Grupp on noteeritud
Tallinna Börsil. Klientideks on paljud kirjastajad Eestist, Baltikumist, Skandinaaviast ja ka mujalt
Euroopast. Toodangu hulka kuuluvad näiteks Eesti Ekspress, Eesti
Päevaleht, Eesti Naine, Anne & Stiil jpt.

AS Printall asub Tallinnas - Tala 4

Vaata rohkem