Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520756

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vooliku- ja torukomplektide valmistamine

Ootused kandidaadile

- korrektsus tööprotsesside teostamisel
- huvi valdkonna vastu ja valmisolek enesetäiendamiseks
- hea suhtlemisoskus ning valmisolek meeskonnatööks
- eesti keele valdamine

Kasuks tuleb:
- varasem töökogemus koostelukksepa ametikohal
- jooniste lugemise oskus, hea tehniline taip
- teadmised ja oskused tehnika valdkonnast ja hüdraulikast
- B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd sõbralikus meeskonnas
- brutotasu alates 1200 EUR kuus, töötasu sõltub eelnevast kogemusest ja oskustest
- vajadusel kohapealset väljaõpet
- kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja tööriideid
- töö on ühes vahetuses kell 8.30-16.30
- tootmishoone asub Tänassilma Tehnopargis

Lisainfo: 650 6806, ylle.hobemagi(at)polarteknik.ee

Tööpakkumise number
#520756

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

PMC Polarteknik AS on hüdraulika- ja pneumaatikakomponentide müügiga tegelev ettevõte. Projekteerime, koostame, paigaldame ja hooldame hüdraulikasüsteeme.
Ettevõte tegutseb 1991. aastast ja kollektiivi kuulub praegu 18 inimest.

Vaata rohkem