Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338488

TOOTMISTÖÖLINE

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • plastakende valmistamine;
  • töötamine erinevatel tootmispinkidel;
  • aknaraamide klaasimine;
  • kasuks tuleb programmjuhtimis pinkidel töötamise kogemus;

Ootused kandidaadile

  • kiire õppimisvõime;
  • tõsine töössesuhtumine;
  • hea füüsiline vastupidavus intensiivseks tööks;
  • soov õppida ning areneda;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus akende valmistamise alal;

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd kaasaegse tehnikaga;
  • stabiilset ja kaasaegset töökeskkonda;
  • motiveeritud ja kvalifitseeritud meeskonda;

Tööpakkumise number
#338488

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. mai 2014
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2014

AS Plasto on 19 tegevusaastaga kasvanud üheks suurimaks ja efektiivsemaks Baltikumi plastakende ja -uste tootmisettevõtteks. Meie tugevuseks on kogenud meeskond, uusimad tootmisseadmed ning kõrge kvaliteet ja kliendikesksus.

Vaata rohkem