Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55663

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Termoprofiilist seinaelementide valmistamine vastavalt koostejoonistele, valmis elementide pakendamine

Ootused kandidaadile

-vajalik valmisolek õppida ja soov teha tööd
-väljaõpe toimub kohapeal kogenud meistri käe all
-käteosavus
-tehniline taip
-ausus ja korrektsus töössesuhtumises
-soovitavalt keskharidus

Kasuks tuleb:
-kutsetunnistus(ehitus, metallitöötlemine)
-elurõõm, töötahe
-eelnev kogemus ehitus- või tootmisettevõttes
-soovituskiri

Ettevõte pakub

-meeldivat töökeskonda ja kollektiivi
-tulemustest sõltuvat töötasu
-arenevat meeskonda
-kaasaegseid töövahendeid
-stabiilset tööd
-väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Asukoht : Tallinn
Tööle asumise aeg: koheselt
Töö tüüp: täistööajaga töötaja

Tööpakkumise number
#55663