Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #45987

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:
-ventilatsioonisüsteemi osade valmistamine
(torud, üleminekud jne.)
-kontaktkeevitamine (punkt- ja joonkeevitus)
-töötamine painutuspinkidega
-muud lukksepa tööd

Ootused kandidaadile

Hea tehniline taip
Eriaalne haridus (plekksepp, lukksepp või keevitaja)
Vastusustunne ja võime täita püstitatud eesmärke
Töökogemus tootmisettevõttes

Pakume huvitavat tööd ja arenguvõimalust rahvusvahalises ettevõttes, motiveerivat töötasu, erialast koolitust nii Eestis kui Rootsis

Tööpakkumise number
#45987

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
27. mai 2005

ventilatsioonimaterjalide ning ehitusprofiiltoodete import ja tootmine

Vaata rohkem