Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #463877

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PVC kangast erinevate koormakatete valmistamine ja remont.

Ootused kandidaadile

Suhtlustasandil eesti ja vene keele oskus
Hea tehniline taiplikus, täpsus, ausus, korrektsus, kohusetundlikus ja aktiivsus
Valmisolek töötada nii välis kui sise tingimustes ja õppida ning areneda
Hea tervis ja füüsiline vorm
Kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmises

Stabiilset töökohta, arenguvõimalust ning huvitavat ja mitmekülgset tööd
Väljaõppet kohapeal.
Kindlat kuupalka + tulemustasu.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Betooni tänavas.

Tööpakkumise number
#463877