Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798208

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töökorralduse alusel lehtmetallist vihmaveesüsteemide ja katuse profiilide valmistamine

  • Toodete kvaliteedi kontroll

  • Tootmistellimuste korrektne ja õigeaegne täitmine

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või keskeri hariduse olemasolu

  • Valmisolek iseseisvaks- ja meeskonnatööks

  • Kohusetundlikkus, korrektsus ning ausus

  • Pingetaluvus

  • Sobivus füüsiliseks tööks

  • Tehniline taip

  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

  • Positiivne ellusuhtumine

  • Kasuks tuleb tõstuki lubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Ametialast väljaõpet

  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd

  • Püsivat töösuhet

  • Sõbralikku kollektiivi

  • Tööaeg: E-R kella 08:00 kuni 17:00

Tööpakkumise number
#798208