Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547866

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Plekkprofiilide ja katuse tarvikute valmistamine, töötamine erinevate seadmetega
Tootmise abitegevused: kauba komplekteerimine, pakendamine ja väljastamine
Saabuva kauba vastuvõtt ja kontroll

Ootused kandidaadile

Keskharidus
Meeskonnatöö valmidus
Kasuks tuleb tõstukijuhi ja maast juhitava kraanakutsetunnistus

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Motiveerivat töötasu
Väljaõpet koha peal
Ühiseid firmaüritusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV hiljemalt 19.08.2018 aadressil signe(at)weckman.ee
Küsimuste korral helistage 6055691

Tööpakkumise number
#547866

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2018
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2018

WECKMAN’i katuse- ja seinakatteprofiilide tootja-müüja AS ESCO on tegutsenud ehitusmaterjalide valdkonnas 1989.aastast. Alates 1997.aastast kuulume Soome oma ala ühte suuremasse WECKMAN gruppi.

Vaata rohkem