Tööpakkumise number

624268

Töö kirjeldus

Rulookardinate valmistamine, tiimitöö, erinevad tööetapid (saab teha ühte tööd või erinevaid töösid): materjalide lõikamine, detailide kokkupanek, valmistoodete kokkupanek, komplekteerimine ja pakkimine. Töö sobib meestele ja naistele. Tulge läbi, räägime ja vaatame kohapeal. Asukoht: Kalda 9a Tallinn. Tööaeg: 8.00-16.30.


Nõudmised kandidaadile

Palume lisada CV-le foto (et oleks parem inimest meelde jätta). Vajalik eesti keeles lugemise ja suhtlemise oskus suhtlemistasandil. Kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmises. Käsitleme laekuvat infot jooksvalt ja lepime kokku kohtumisi, alustame koostööd kohe (teeme kokkuleppe) kui leiame sobiva inimese, ei oota kuulutuse lõpu tähtaega.


Ettevõte pakub

Head töötingimused, sõbralikud kolleegid ja juhid, kaasaegne juhtimiskultuur, firma tuleb inimestele vastu kõiges milles võimalik ja mõistlik ja ootab sama ka inimestelt. Stabiilne töö ja tasu arenevas firmas kasvava nõudlusega tegevusalal.Lisainfo

Tööle asumise aeg Niipea kui võimalik
Asukoht: Kalda 9a Tallinn (Nõmme / Mustamäe)


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. november 2019
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2019
Brutopalk:
900.00 - 1200.00 €/kuu
Soovin kandideerida

Tootmistööline


AVAEKSPERDID OÜ

Avaeksperdid müüb, toodab ja paigaldab aknakatteid ja sisustustooteid. Meie põhitoodanguks on: rulookardinad (kangas, puit, bambus); kasettrulookardinad (kangas); püstlamellkardinad (kangas, bambus); bambus ja puitkardinad (rull- ja voltkardinad); ribakardinad (alumiinium, puit); kardina kandurid (siinid ja kardinapuud); alumiiniumist turvakardinad; markiisid; päikesevarjud; liuguksed ja garderoobisüsteemid; putukavõrgud; tekstiilkardinad; infrapuna-kütteseadmed; paneelkardinad. Suure osa toodangust ekspordime Soome, plaanis laienemine ka Rootsi, Norra ja Taani turule. Seoses töömahu kasvuga on oodatud meie meeskonnaga liituma:

Avan ettevõtte profiili