Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #461318

Tootmistööline suveperioodiks (Lagedi, Harjumaa)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahtude kiire kasvuga ootame appi kiireid, tugevaid ja toredaid inimesi, kes sooviksid kaasa aidata:

  • materjalide lahti pakkimisel
  • ümber paigutamisel
  • ette toomisel ja ära viimisel ja teistel abistavatel töödel;
Töö on füüsiline, töö toimub 8 h vahetustes, esmaspäevast reedeni;

Ootused kandidaadile

  • eesti keele oskus;
  • soov teha aktiivset ja füüsilist tööd;

Ettevõte pakub

  • häid ja stabiilseid töötingimusi, toitlustust;
  • väljaõpet kohapeal;
  • vahetustega tööd E-R ( 06:00-14:30 ja 14:30-23:00)

PS.Kui on olemas oma transport, võimalus töötada ka kella 8:00-16:30;

Lisainfo

Töökoht asub Lagedil, Harjumaal.
Töö on sobilik ka tudengitele ja kestab kuni 31.august 2017

PS. Tasuta transport: Mustamäe tee -Endla -Laagna tee -Lagedi;
Auto kasutusvõimalusel transpordikompensatsioon;

Tööpakkumise number
#461318