Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242233

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume Soomes Kouvola linnas tööd 2-4 tootmistöölisele tekstiilitööstuses. Tehases on padjaosakond kus valmistatakse patju, lõikusosakond kus lõigatakse porolooni vastavalt etteantud mõõtudele. Töö sisuks on patjade valmistamine. Töö nõuab vahetevahel raskete poroloonitükkide tõstmist. Töö toimub 2 vahetuses.

Ootused kandidaadile

Hea füüsiline vorm
Kätega töötamise kogemus
Soome keele oskus

Tekstiilitööstuses töötamise kogemus tuleb kasuks

Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks välismaal, ametlikku lepingut Soome firmaga, kindlat töötasu vastavalt Soome teenindusala kollektiivlepingule, Soome sotsiaalkindlustussüsteemi hüvesid ning aitame elamispinna hankimisel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata soomekeelne cv aadressile alvar.albert ät vmp.ee või läbi CV Keskuse. Lisainfo telefonil tööpäevadel 10-16.

Tööpakkumise number
#242233

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2011

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem