Tootmistööline (sobilikum naisterahvale)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827295

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsib RESTMEC oma nooruslikku kollektiivi tootmistöölist. Tootmistöölise tööülesanded on erinevad ettevalmistavad ja abistavad tööd tootmises.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus, korrektusus, tähelepanelikkus

  • hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine

  • meeskonnatöö

  • hea füüsiline vorm ja pingetaluvus

  • probleemide lahendamise oskus

  • oskus toime tulla kiire töötempoga

  • soov õppida ja areneda

  • eesti keele valdamine kõnes ja kirjas

  • töö sobib naisterahvale

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada arenevas ettevõttes

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • täiendav väljaõpe kohapeal

  • kaasaegseid töötingimusi, uut tehnikat, tööriideid, pikaajalist stabiilset töösuhet

  • võimalust asjalike ideede rakendamiseks

  • head töökeskkonda, toetavat meeskonda, toredaid ühisüritusi

  • kollektiivpuhkust suvel ja talvel

  • stabiilset tööaega esmaspäevast reedeni (8:00 - 16:30)

  • Sporditoetus Stebby vahendusel 400 eurot aastas

Lisainfo

Töökoht asub Tila külas, Tartu vallas (3,5 km kaugusel linnapiirist)
NB! Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#827295