Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377015

Tööpakkumise number

377015

Töö kirjeldus

Pakume tööd nii lihttöölistele, seadmete operaatoritele kui ka töölõigu eest vastutavatele eestöölistele-meeskonnajuhtidele.

Töö seisneb pesu käitlemises töö erinevates etappides: sorteerimine, masinatesse panemine ja nendest välja võtmine, ladustamine, puhta pesu komplekteerimine klientide ja osakondade kaupa, saatedokumentide vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Töö ei ole füüsiliselt raske kuid eeldab pidevat, tempokat ja sihipärast tegutsemist. Eeldame aktiivset ja rõõmsameelset ellusuhtumist ning töötahet. Vajalik on õppimis- ja kohanemisvõime olemasolu, et omandada oskused mitmete erinevate tööoperatsioonide teostamiseks ning soovi neid rakendada.

Stabiilset tööd ja kindlat palka. Tublimatele õppimis- ja arenemisvõimalust.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2015
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2015
Brutopalk:
3.30 - 4.00 €/t

Tallinna Pesumaja OÜ on Kohilas asuv kaasaegse tehnoloogiaga eesrindlik teenindusettevõte, mis varustab Eesti suurimaid haiglaid, hotelle ja restorane igapäevaselt puhta pesuga.