Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #278302

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:
tootmisliinide teenindamine,
Väljaõpe toimub ettevõttesiseselt.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on töökas ja hea meeskonnaliige,
tehnilise taibuga ja masinate vastu huvi tundev.
Töö eeldab tervisetõendit.

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta tublile ja
töökale inimesele.

Lisainfo

Ettevõte töötab ka pühapäeviti, peab olema valmisolek jahedates tingimustes töötamiseks.
Palume saata CV 9. juuliks CV keskuse kaudu.. Küsimustele saate vastused personalijuhilt telefonilt 48 41 047.

Tööpakkumise number
#278302