Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672281

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 625 - 1061 €/kuus
Kuulutus sisestati: 15. oktoober 2020
Kuulutus aegub:13. november 2020

Töö kirjeldus

Enne toote viimistlemist materjali ja parandust vajava töömahu hindamine
Toote käsiparandus ja viimistlemine (töövahendid - lõikur, kuumliim, pahtel, lihvimismasin, jms)
Toote paranduskvaliteedi tagamine vastavalt väljaõppele

Kvaliteedi hindamine ja raportite täitmine

Tööohutusnõuete järgimine

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik töösse suhtumine ja reeglitest kinnipidamine
Hea füüsiline vastupidavus ja rutiini taluvus

Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Töö vahetustes nädala kaupa E-R 6.00-14.30 ja 14.30-23.00

Väljaõpet kogenud juhendaja kõrval

Töötasu  625-1061 €

Boonussüsteemi

Soodustust lõunasöögil tehase sööklas

Transporti tööle ja koju vastavalt tehase bussiliinidele

Õnnetusjuhtumikindlustust tööajal

Ühisüritusi ja liikumiskampaaniaid

Toetame tervislikke eluviise ja sportimisvõimalusi

Kollektiivpuhkust suvel ja talvel

Ühendust võetakse sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#672281

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2020

JELD-WEN on maailma suurim akende ja uste tootja , meie motoks on olla ülemaailmse ehitustoodete tööstuse teerajaja, tehes seda parimate inimestega, kes läbi oma pühendumuse loovad esmaklassilisi tooteid.
JELD-WEN väärtused peegeldavad seda, mis on meile, kui organisatsioonile tähtis, et tagada positiivne ja väärtust loov ettevõtte kultuur. Meie väärtused aitavad meil pühenduda üksteisele, klientidele ja partneritele ning nad annavad raamistiku, kuidas me JEN-WEN-i töötajatena elame.

Vaata rohkem