Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376099

Tootmistööline Pune teele (Pirita/Kose)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tootmistöölist tekstiilitsehhi, padjaosakonda.
Töö sisuks on kiu avamine seadmel, sisupatjade valmistamine ja pakendamine ning muud abitööd.

Ootused kandidaadile

Töö sobib meesterahvale.
Eesti keel suhtlustasandil
Tööaeg on E-R 7.00-15.30.

Ettevõte pakub

Sobivusel pikaajalist tööd.

Tööpakkumise number
#376099

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 756 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. mai 2015
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2015

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis ja Eestis. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem