Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301416

Tootmistööline (puitdetailide viimistlemine, pakkimine)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* puitdetailide viimistlemine, komplekteerimine ja/või pakendamine vastavalt kvaliteedinõuetele
* töötamine lihtsamate käsitööriistadega

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • omab eelnevat töökogemust (eelistatud puiduvaldkonnas)
  • on korrektne, täpne ja valmis meeskonnatööks
  • on valmis füüsiliseks tööks

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • väljaõpet kohapeal
  • stabiilset ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Töökoht asub Tartumaal Luunja vallas Kavastu külas (ettevõtte poolt tasuta bussitransport Tartu, Alatskivi-Koosa ja Võnnu liinidel).
Töö toimub kahes vahetuses: 6.00-14.30; 14.45.-23.15
Töö sobib ka naistele.

Tööpakkumise number
#301416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. märts 2013
Kuulutus sisestati:
11. märts 2013

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv juhtiv freesprussist aia- ja suvemajade, palkmajade, liimpuittoodete ning puidugraanulite tootja. Ettevõtte käibest moodustab 99% eksport. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus ja Lääne-Virumaal Laekveres, meil töötab kokku 270 inimest.

Vaata rohkem