2023-08-23 14:48:55

TOOTMISTÖÖLINE - PINGIOPERAATOR

CVKeskus.ee klient
8.02 - 10.42 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda juurde

TOOTMISTÖÖLIST - PINGIOPERAATORIT

kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • alumiiniumprofiilidest, peeglist ja melamiin puitlaastplaadist liuguste valmistamine
  • valmistoodangu puhastamine ja pakkimine

Ootused kandidaadile

Sinu tulevase töö ootused:

  • eesti keele oskus
  • tehniline taiplikkus
  • täpsus ja korrektsus
  • hea füüsiline vorm (töö on füüsiliselt raske)
  • valmisolek õppida ja soov teha kvaliteetset tööd
  • valmidus meeskonnatööks

Kasuks tuleb puidu- ja mööblitööstuse erialane haridus ja/või varasem mööblisektoris töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

Mida pakume:

  • põhikohaga tööd ja head töötasu (kuni 1350 neto)
  • väljaõpet kohapeal
  • kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
  • kaugema elukohaga töötajatele sõidukompensatsioon
  • vahetustega tööd 6.00-14.30 ja 14.30-23.00

Sinu tulevane töökoht asub Harjumaal Kulna külas (5km Keilast, Niitvälja tee ääres). Hoolime oma töötajate tervisest ja liikumisharjumustest, seepärast on Sinu kasutada sporditoetus. Kaks korda aastas saame kõik kokku jõulupeol ja suvepäevadel, et koos tähistada ja tänada oma töötajaid nende panuse eest. Oleme pidevas arenemises ja kasvamises, mis pakub rohkelt ametialaseid väljakutseid, võimalusi välja pakkuda ja teostada oma ideid ning teha ettevõtte sisest karjääri.