Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56780

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega ning uue termopaneele tootva tsehhi valmimisega võetakse tööle tootmistöölisi.

Töö on kahes vahetuses: 6.00 – 14.30 ja 14.30 – 23.00. Graafik võib muutuda sõltuvalt tootmise vajadustest, graafikujärgset tööd nädalalõputi lähiajal käivitumas ei ole.

Ootused kandidaadile

Tootmistööliseks sobivad:

  • keskharidusega
  • hea füüsilise tervisega mehed (tervisetõend peab olemas olema),
  • kes tahavad teha korralikku tööd ning hindavad pikaajalist töösuhet,
  • eesti keele oskusega

Kasuks tuleb oskus lugeda tööjooniseid ning varasem tootmistöö kogemus, kuid ettevõte on valmis tööle võtma ka päris noori mehi, kes alles alustavad oma töömehe teed ning soovivad leida head tööandjat.

Oluline on oskus teha koostööd teistega, arvestada meistri nõudmisi ning kinni pidada kvaliteedinõuetest ja tellimuse tähtaegadest.

Ettevõte pakub

  • Tööd stabiilses ja arenevas firmas
  • Head kollektiivi
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Motiveerivaid palgatingimusi
  • Ettevõttesiseseid koolitusi

Lisainfo

Palk on peale katseaega seotud töölise oskuste ja suhtumisega.

Tööpakkumise number
#56780