Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586663

Tööpakkumise number

586663

Töö kirjeldus

Erinevate katete valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Hea füüsiline vorm, karsked eluviisid, tahe tööd teha.

Häid tingimusi, arenemisvõimalusi, huvitavat tööd , head palka.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
21. märts 2019
Brutopalk:
Alates 800 kuni 900 EUR kuus

Katame sõna otseses mõttes kõike.

PVC-katete tegijad valdavad katete valmistamise kõiki etappe alates esimesest suhtlusest kliendiga ja lõpetades katete hooldusega. Kõik meie katted valmivad käsitööna. Seepärast on kate ainulaadne ja sel on kõik Teie nõutud omadused. Pakume kõigile katetele täishooldus- ja -parandusteenust. Laialdasest varuosade tagavarast leiab abi, kui katet on vaja kohe parandada. Teenindame kuues keeles (eesti, vene, soome, rootsi, inglise ja saksa keeles).
Võtke ühendust!