Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57952

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õlle ja siirupi valmistamine. Peamiselt liinitöö.

Ootused kandidaadile

  • kesk- või keskeriharidus;
  • ausus ja täpsus;
  • algatusvõime, töökus, vastutusvõime;
  • hea pingetaluvusega;
  • oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas;

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes;
  • väljakutset pakkuvaid tööülesandeid ja enese arendamise võimalust;
  • tulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Töö vahetustega.

Tööpakkumise number
#57952