Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65386

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahu suurenemisega võtame tehasesse tööle puuseppi ja järkajaid. Tööülesanded on seotud ehituspuitkonstruktsioonide koostamisega.

Töö on kahes vahetuses 6.00 - 14.30 ja 14.30 - 22.00.

Ootused kandidaadile

Sobiv töötaja on:
* tõsise töössesuhtumisega
* vähemalt põhiharidusega (ettevõte võimaldab keskhariduse omandamiseks õpinguid jätkata)
* tehnilise taibuga
Kasuks tuleb:
* kesk- või kutsekeskharidus
* ehitusalane töökogemus
* tööjooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

* Pidevat tööd stabiilses ja kiiresti arenevas ettevõttes
* Sõbralikku kollektiivi
* Ettevõttesiseseid täiendkoolitusi
* Motiveerivaid palgatingimusi
* Pereüritusi

Lisainfo

Pakutav töötasu bruto: alates 5 000 kuni 12 000 krooni kuus.

Tööpakkumise number
#65386