Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #715553

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda TOOTMISTÖÖTAJAID, kelle ülesandeks on puidust akende ja uste valmistamine

Ootused kandidaadile

OOTAME KANDIDEERIMA tegusaid mehi ja naisi, kes on:

- kohusetundlikud ja õpihimulised

- tulemusele orienteeritud

- valmis tegema füüsilist tööd

- valmis töötama õhtu- või öövahetuses

Ettevõte pakub

- pikaajalist ja usaldusväärset töösuhet

- kaasaegset töökeskkonda

- väljaõpet kohapeal

- tööpanusele vastavat töö ja tulemustasu

- sõbralikku ja toetavat meeskonda

- transporti tööle ja koju

Tööpakkumise number
#715553

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 840 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. august 2021
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2021

Säästke OÜ asukohaga Jõesuu küla, Tori vald, on kiiresti arenev firma, kus praegusel hetkel töötab üle 200 inimese. Toodame täispuidust aknaid ja uksi.

Vaata rohkem