Värsked tööpakkumised

Tootmistööline - paadiehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389139

Tööpakkumise number

389139

Töö kirjeldus

Paadiehitustehas Sammattis (Helsingist 76km) otsib oma kollektiivile täiendust lamineerijate, lõikajate, viimistlejate ja koostelukkseppade näol.
Tegemist on klaaskiust paate ja kaatreid valmistava tehasega, mille toodangut turustatakse Soomes, Rootsis ja Norras.

Headele töölistele on tööd aastateks!

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tulevad eelnev klaaskiust toodete valmistamise oskus, tootmistöö kogemus, korrektsus, täpsus ja hea füüsiline vorm.

Nõutavad on:

- Soome isikukoodi olemasolu
- soome keele oskus heal suhtlemistasemel
- isikliku auto kasututamise võimalus

Ettevõte pakub

- head palka vastavalt töötulemustele
- abi elamispinna leidmisel

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2015
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2015

Selekta on innovaatiline rahvusvaheline kontsern, pakkudes personaliteenuseid Eestis, Soomes ja Ungaris.
Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil tuhanded eri ametialade esindajad endale sobiva töö.
Pakume tööd ehituse, logistika, tööstuse, kaubanduse, IT, juhtimise, müügi, reklaami, personalijuhtimise, meditsiini ja sotsiaaltöö vallas.
Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.