Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717557

Tootmistööline - operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Värbame töötajaid erinevatele ametipositsioonidele mööblidetailide tootmiseks:

  • CNC operaator
  • formaatsae operaator
  • puitdetailide töötleja

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Töökoht asub Kiius, Kuusalu vallas, Harjumaal.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus puidutööstuses vähemalt 1 aasta.

  • Valmisolek töötada vahetustes

  • Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas. Soovituslik on soome ja/või inglise keele oskus kõnes.

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi arenevas ettevõttes;

  • pikaajalist ja stabiilset töösuhet;

  • tööoskustele vastavat töötasu.

Tööpakkumise number
#717557