Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290541

Tootmistööline Lagedile

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tootmistöölisi nii mehi kui naisi Lagedisse Harjumaal.
Nõutav töökogemus tootmisettevõttes.
Töö toimub 2 vahetuses E - R ( 06.00 - 14.30 ; 14.30 - 23.00).

Ootused kandidaadile

Head tehnilist taipu ja eesti keele oskust
Tööle käimiseks isklikku transporti

Meeldivat töökeskonda ja heade töötulemuste korral pikemaajalist töösuhet.

Tööpakkumise number
#290541

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 638 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. november 2012
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2012

VMP Group on aastal 1988 asutatud kontsern. VMP tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis ning Rumeenias. 2010 aastal pakkusime tööd 14 000-le töötajale ligemale 4 000-s ettevõttes. Pakume oma partneritele laiaulatusliku valiku ettevõtte põhitegevust toetavaid personalilahendusi, mille hulka kuuluvad personalirent, värbamine ning erinevad allhankeprojektid. VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem