Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21988

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Peamiselt liinitöö (pakkimine, vorsti vormimine, laadiminejne)
* Töö toimub vahetustega (hommikune-, õhtune- ja vajadusel ka öine vahetus)
* Töö on füüsiliselt kurnav, kuna tsehhides on madal temperatuur, raskuste tõstmine, sundasend, müra.

Ootused kandidaadile

* Eesti keel oskus kõnes
* Soovitav keskharidus
* Kehtiv tervisetõend
* Valmisolek töötada rasketes tingimustes

Ettevõte pakub

* Väljaõpet kohapeal
* Võimalust töötada Eesti ühes suurimas ettevõttes
* Palka alates 2700.-

Lisainfo

On pakkuda nii hooajalist kui ka alalist tööd

Tööpakkumise number
#21988