Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #703910

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töö tootmises villimisliinil erinevate seadmetega

  • Masinate ja seadmete pesemine, desinfitseerimine, hooldus

Ootused kandidaadile

  • Kiire õppimisvõimega

  • Tehnilise taibuga

  • Kiirus, iseseisev mõtlemine ja otsustusvõime

  • Vastutusvõimeline, kohusetundlik

  • Hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet kohapeal

  • Stabiilset tööd arenevas ettevõttes

  • Tööd kahes vahetuses

  • Töökoht Haljalas, Rakvere mnt 7, Lääne-Virumaa

  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kui tunned, et soovid liituda meie areneva meeskonnaga, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri kohe. Lisainfo tel 5221065
Kandideerimine 17. juunini.

Tööpakkumise number
#703910