Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321559

Tootmistööline Keilas (ajutine)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö toimub elektriseadmeid tootvas tehases Keilas.
Otsime töötajaid koostamise osakonda ;
Töö toimub ühes vahetuses :E - R 7,30 - 16,00
Töö sobib nii meestele kui naistele.
Töö on ajutine ( umbes 2 kuud.)

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb töökogemus tootmisettevõttes .
Hea eesti keele oskus.
Oskus kontrollida enda töö kvaliteeti.

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Keilas Harjumaal.
Töötasu 4,20 € (bruto) tunnis

Tööpakkumise number
#321559

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
30. september 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem