Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241776

Tootmistööline kaminaid ja ahjusid valmistavasse tehases Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame kiiresti kahte soome keelt oskavat tootmistöölist Uusikaupungi (Rauma) piirkonnas asuvasse kaminaid ja ahjusid valmistavasse tehasesse.

Ootused kandidaadile

Kandidat peab:
- olema füüsiliselt väga heas vormis (töö füüsiliselt raske)
- omama suurt motivatsiooni ja töötahet teha tootmistööd
- oskama soome keelt suhtlus tasandil
- olema karskete ja korralike elukommetega
- omama isikliku auto kasutus võimalust
- EL kodanik

Kasuks tuleb:
- töökogemus ahju/kamina tööstustes
- töökogemust tootmistöölisena Soomes

Soome kollektiivlepingute järgset palkka, lepingut Soome firmaga. Abi korteri leidmisel

Tööpakkumise number
#241776

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 10 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. november 2011
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem