TOOTMISTÖÖLINE KAEVUTOOTMISESSE
Tööpakkumise number #831560

2
UPONOR INFRA OÜ
Kiili, Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime TOOTMISESSE tootmistöölist!

Tootmistöölise ülesandeks on plastkaevude ja teleskoopide komplekteerimine, plastkaevu keevitamine käsiekstruuderiga, vajalike detailide ettevalmistamine - kolleegide abistamine.

Pakume kohapeal vajalikku väljaõpet!

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sul oleks valmisolek füüsiliseks tööks, tehniline taiplikkus ja jooniste lugemise oskus, oleksid täpne ja kohusetundlik. Hea pinge taluvusega.

Eesti keele oskus kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd esmaspäevast reedeni
Kindlat ja tasuvat tööd
Väike toetav meeskond
7-päevane tasustatud lisapuhkus
Tervise ja spordikulude kompensatsioon

Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik
Asukoht: Kangru tee 6, Vaela küla, Kiili vald, Harjumaa (15km Tallinnast)

Tööpakkumise number
#831560

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
LIINIOPERAATOR Prysmian Group Baltics AS
1500 - 2200 €/kuus
5 päeva jäänud
LIINIOPERAATOR Prysmian Group Baltics AS • Harjumaa
Keila
VIP 9
KAABLITOOTMISLIINI OPERAATOR Nestor Cables Baltics OÜ
Alates 1650 €/kuus
9
KAABLITOOTMISLIINI OPERAATOR Nestor Cables Baltics OÜ • Harjumaa
Keila
TOOTMISTÖÖLINE THREOD SYSTEMS OÜ
Alates 1300 €/kuus
TOOTMISTÖÖLINE THREOD SYSTEMS OÜ • Harjumaa
Viimsi
4 näd. tagasi
OPERAATOR Arras Construction Furniture OÜ
1500 - 2000 €/kuus
3 päeva jäänud
OPERAATOR Arras Construction Furniture OÜ • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE (ASSAKU) Tinfor AS
7 - 11 €/tunnis
TOOTMISTÖÖLINE (ASSAKU) Tinfor AS • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki