Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670861

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puitukse-, aknadetailide ja suluste montaaž, klaasimine, pakkimine, komplekteerimine vastavalt tootmise vajadustele. Töö on mitmekesine. Ilma vahetusteta - E-R 8-17.

Ootused kandidaadile

Valmidus füüsiliseks tööks; kiirus, korrektsus, täpsus, vastutusvõime,  iseseisvus tööülesannete täitmisel; hea rutiini-, pinge- ja stressitaluvus.

Kasuks tulevad: tehniline taip, erialane töökogemus või tootmistöö kogemus, meeskonnatöö kogemus, oskus näha tootmist kui tervikut.

Töökeel – eesti keel. Arvutioskus – kesktase.

Ettevõte pakub

Eneseteostus- ja arenguvõimalust,

tööks vajalikku koolitust kohapeal,

motiveerivat töötasu,

kaasaaegseid töötingimusi,

toetavat ja sõbralikku töökollektiivi,

püsivat töösuhet

Lisainfo

53327101

Tööpakkumise number
#670861

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020

ORTHEZ OÜ tegeleb puidust uste ja akende tootmisega alates aastast 1993. Sihtturg on suve- ja aiamajade tootjad ja vahendajad. Ettevõtte koduleht: www.orthez.ee

Vaata rohkem