Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533028

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

puidutöötlemisettevõte pakub tööd
Kurista saeveskisse

TOOTMISTÖÖLISELE

*saematerjali ladustamine ja sorteerimine pakkidesse vastavalt materjali kvaliteedile ja ristlõikele
*karjäärivõimalus majasiseselt ladustamise positsioonilt erinevate pinkide operaatori ametipositsioonile

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik

Ettevõte pakub

*Tasuta transporti Jõgevalt, Siimustist, Aidust ja Laiuselt
*Püsivat tööd ja stabiilset töötasu
*Väljaõpet kohapeal

*Tööaeg E-R vahetustega 6.30-15.00 ja 15.00-23.30

Lisainfo

töö asukoht Kurista küla
palk tunnitasuna + boonus olenevalt tööst
tööleasumine niipea kui võimalik
info ja kandideerimine tööpäeviti 9.00-16.00 tel 7762820
või saatke CV

Tööpakkumise number
#533028

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
4. mai 2018

MO-Puit Jõgeva AS tegeleb puidu töötlemisega ja mööblidetailide valmistamisega.

Vaata rohkem