Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545991

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Iirimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on jõuluperioodiks kalkunite müügiks ettevalmistamine, sh kalkunite puhastamine, pakendamine, jahutamine ja ladustamine. Kõikidele väljavalitud kandidaatidele tagatakse täielik tööalane väljaõpe kohapeal.

Ootused kandidaadile

Nõutud keeled: inglise keel kõnes B1 - keskmine.

Muud nõudmised:
- vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik;
- täidab kõrgtasemel hügieeninõudeid;
- väga hea tervisega, füüsiliselt vastupidav, kuna tegemist on raske füüsilise tööga;
- valmis töötama jahedas töökeskkonnas (8 oC);
- valmis sõitma Iirimaale 28. november – 20. detsember 2018.a.

Kasuks tuleb:
- varasem töökogemus toiduainetetööstuses;
- hea füüsiline ettevalmistus;
- eelmise tööandja või koolitusasutuse soovitus.

Ettevõte pakub

Tööandja organiseerib transpordi ja majutuse.
Asukoht: Iirimaa, Grove Farm, Smithboro, Co Monaghan, IRELAND

Töötasu: Töötasu on 9,15 eurot tunnis, ületundide eest makstakse 13,72 eurot tunnis.
Tööaeg: öösiti, täistööaeg kahes vahetuses (08.00-20.00 või 20.00-08.00) sh ka nädalavahetustel; u 77 tundi nädalas.

Töösuhte kestus: tähtajaline (28. november – 20. detsember 2018)
Tööle asumise aeg: 28.11.2018

Kandideerimise info:
Kandideerimisdokumendid palun esitada inglise keeles!

Kandideerimiseks palume saata ingliskeelne CV ja soovitavalt eelmise tööandja soovituskiri tööandjale: e-postile – sherlysoo(at)hot.ee, info telefonil: 55 631 285 või aadressile – Human Resources ; Grove Farm, Smithboro, Co Monaghan, IRELAND

Tööpakkumise number
#545991

Asukoht:
Iirimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 9.15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
11. august 2018
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2018

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

Vaata rohkem