Tootmistööline
Tööpakkumise number #737075
Veebipõhine värbamine

HansaPeat OÜ
Ida-Virumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumine aegub 28 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Turba pakendamise ja ekspordiga tegelev ettevõtte otsib oma Sillamäel asuvasse tehasesse tootmistöötajaid. Tööülesanneteks on kaubaaluste ja kilepakendite ettevalmistus tootmiseks, valmistoodangu kaalumine ja markeerimine.

Ootused kandidaadile

Valmisolek füüsilise koormusega intensiivseks tootmistööks, eesti või vene keele oskus

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd Sillamäel

Tööpakkumise number
#737075