Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310509

Tootmistööline (hooajaline)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisprotsessis osalemine vastavalt otsese tööjuhi korraldustele ning tutvustatud tööjuhenditele, s.h: tootmisliinil erinevate operatsioonide teostamine; pakendamine; etikettimine; tootmise abitööde tegemine.

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus
positiivsus
usaldusväärsus
valmisolek töötamiseks öistes vahetustes
eelnev töökogemus tootmises (tuleb kasuks)
tervisetõendi olemasolu (soovitavalt)

Ettevõte pakub

magusat tööd jäätisetööstuses
kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi;
mitmekülgset tööd arenevas ettevõttes;
tasuta transporti Tallinna kesklinnast Viljandi mnt 26 ja tagasi

Lisainfo

Tööleping sõlmitakse tähtajaliselt kuni 31.juuni 2013. Vajadusel pikendatakse lepingut kuni suvehooaja lõpuni, orienteeruvalt august-september 2013.
Töö on vahetustega, graafikujärgselt ka öösiti.

Tööpakkumise number
#310509

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2013

1995. aastal asutatud AS Balbiino on üks suurimaid jäätisetootjaid Eestis, kelle hõrgud jäätised on tehtud puhtast kodumaisest koorest. AS Balbiino kuulub NG Investeeringute gruppi ja on 100% Eesti kapitalil põhinev. Lisaks jäätise tootmisele tegeleb Balbiino ka külmutatud kauba maaletoomise ja müügiga. Balbiino on külmavaldkonna ekspert ning pakub külm- ja jahekauba logistikateenust.

Vaata rohkem