Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305566

Tootmistööline (hooajaline)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saavad suvehooajaks töökad tootmistöölised.

Tööülesanneteks on tootmisprotsessis osalemine vastavalt otsese tööjuhi korraldustele ning tutvustatud tööjuhenditele, s.h tootmisliinil erinevate operatsioonide teostamine, pakendamine, etikettimine, tootmise abitööde tegemine.

Esialgne tööperiood 1.maist kuni 30. juunini.
Töö toimub kolmes vahetuses, 7:00-15:00; 15:00-23:00: 23:00-07:00 (vahetused rotateeruvad nädalate kaupa).
Töö asukoht on Tallinn.

Ootused kandidaadile

* Kohusetundlikkus;
* Positiivsus;
* Usaldusvüürsus;
* Valmisolek töötamiseks öistes vahetustes;
* Tervisetõendi olemasolu (soovitatavalt).

Kasuks tuleb:
* Eelnev töökogemus tootmises;

Ettevõte pakub

* Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi;
* Mitmekülgset tööd arenevas ettevõttes;
* Tasuta transporti Tallinna kesklinnas tootmistehasesse.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV läbi CV Keskuse või e-postile: kandideeri(at)arpersonal.ee märgusõnaga "TOOTMISTÖÖLINE"

Tööpakkumise number
#305566

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
17. mai 2013
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2013

AR Personal on kiiresti arenev personaliotsingufirma, mis tegutseb Eestis aastast 2005. Esimese kahe aasta jooksul tegutsesime Inglismaal värbamisteenust pakkuva ettevõtte harukontorina. 2007. aastal asutati Absolute Recruitment OÜ iseseisva äriühinguna Eestis, mis põhines välisinvesteeringutel. 2011. aastal loodi uus kaubamärk AR Personal, mis on suunatud nii Eesti kui ka välismaa turule.

Vaata rohkem