Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196713

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VMP-Group OÜ kliendiks on plasttooteid tootev ettevõte.
Tööülesanneteks on erinevad tööd plasti tootmisel ning plastdetailide kvaliteedi kontroll.

Ootused kandidaadile

Vajalik tootmistöö kogemus, rutiinitaluvus.
Valmisolek öötööks (vahetus 12 tundi)
Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, arusaamine keeleliselt keerukatest tööjuhenditest.
Töö sobib naisterahvale.

Ettevõte pakub

Töö toimub 2-s vahetuses (08.00 - 20.00 ; 20.00 - 08.00)
Töö asukoht Sauel.
Head töötingimused.

Lisainfo

Töö kahes vahetuses (öine. päevane a'12 tundi)

Tööpakkumise number
#196713