Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533317

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakendite valmistamine
Tootmisliinide seadistamine

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik ja töökas
Iseseisev
Töö on õpitav ja eelnevat kogemust ei nõua

Ettevõte pakub

Stabiilset ja kindlat töökohta
Töö toimub esmaspäevast reedeni ühes vahetuses 7.45-16.00

Tööpakkumise number
#533317

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
8. mai 2018

TALBOKS OÜ on 1993 a. loodud ettevõte, mis kuulub ESPAK GRUPI koosseisu ning põhineb 100% eesti kapitalil. ESPAK GRUPP on ettevõtete ühendus, mille põhilisteks tegevusaladeks on ehitus- ning sisustusmaterjalide, aga ka kodukaupade jae- ja hulgimüük, ehitustegevus, samuti pakendite tootmine ning pakendimaterjalide müük.

Vaata rohkem